Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu

Poradca pri výbere vhodného balíka

Poskytujeme kvalitný webhosting pre Vaše projekty. Od jednoduchých presmerovaní Vašich domén, cez poskytnutie emailového servera až po komplexnú škálu webhostingových programov aj pre najnáročnejšie projekty.

Typ balíka Popis riešenia Pre koho ja balík vhodný

.forward

Informujte sa

.forward (presmerovanie) je vhodné pre zákazníkov, ktorí už majú doménu s webhostingom a potrebujú k tejto doméne pripojiť ďalšiu doménu bez ďalšieho samostatného webhostingu. Presmerovanie môže byť maskované (doména sa presmeruje do inej domény, avšak v prehliadači sa zachová pôvodná doména), alebo nemaskované (doména sa presmeruje do inej domény, v prehliadači sa prepíše do domény, do ktorej je smerovaná). V prípade maskovaného presmerovania je nevyhnutné, aby sa doména, do ktorej je maskovanie nastavené nachádzala na našich serveroch.

Zákazníci, ktorí už majú doménu s webhostingom a požadujú k tomuto webhostingu pripojiť ďalšiu doménu

.email

Informujte sa
Balík .email je určený pre zákazníkov, ktorí nepotrebujú priestor pre web prezentáciu, potrebujú však efektívne komunikovať prostredníctvom elektronickej pošty. Balík .email obsahuje komplexné riešenie e‐mailového servera. Typ balíka je prispôsobený individuálnym nárokom zákazníka, a to v počte 20, 50, 100 a 1 000 samostatných e-­mailových schránok. Pre náročných zákazníkov je k dispozícii individuálne riešenie. Zákazníci, ktorí potrebujú samostatné alebo dodatočné riešenie pre e-mailovú komunikáciu

.mini

Objednať
Riešenie pre nenáročných zákazníkov, ktorí rozbiehajú svoje podnikanie a chcú sa na internete zviditeľniť jednoduchou nenáročnou statickou prezentáciou. Nenároční zákazníci s monotematickou prezentáciou

.start

Objednať
Balík .start je riešením pre zákazníkov, ktorí identifikovali svoje potreby do statickej, resp. dynamickej prezentácie nenáročného riešenia. Balík .start je vhodný pre malé firmy a začínajúcich podnikateľov.
  • Zákazníci s požiadavkou na nenáročné riešenie
  • Malé firmy
  • Začínajúci podnikatelia

.standard

Objednať
Balík .standard je vhodný pre zákazníkov, ktorí vedia, čo od svojho webu očakávajú. Balík je vhodný pre nasadenie redakčného systému pre správu obsahu (Content Management System) a iné databázové aplikácie. Zákazníci, ktorí chcú využívať systém sa správu obsahu (CMS)

.profi

Objednať
Riešenie balíka .profi je vhodné pre náročných klientov, ktorí požadujú maximálne využitie webhostingových služieb. Riešenie ponúka neobmedzený webový priestor, neobmedzený počet e-­mailových schránok a vlastné nastavenie servera. Balík .profi je vhodný pre nasadenie databázových aplikácií, rôznych systémov pre správu obsahu, extranetových aplikácií a pod.
  • Nároční zákazníci
  • Veľké firmy
  • Mestá a obce

.e-commerce

Informujte sa

.e-commerce je riešenie vhodné pre zákazníkov, ktorí majú záujem prevádzkovať svoj vlastný internetový obchod postavený na systéme Magento. Balík obsahuje nastavenie servera a nasadenie Open Source eCommerce systému Magento.

V prípade špeciálnych požiadaviek poskytujeme individuálne balíky šité a mieru konkrétnemu projektu.