Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Hlasové služby od lifeworks

Hlasové služby VoIP

Potrebujete telefonovať alebo vybudovať pobočkovú ústredňu a to dokonca kdekoľvek na svete? S našimi hlasovými digitálnymi službami dosiahnete vysokú kvalitu a navyše ušetríte.

Lacnejšie telefonovanie pre vašu domácnosť za bezkonkurenčné ceny

Využite jedinečnú možnosť a objednajte si program Ušetrite Viac Doma spolu s akciovým internetovým programom Rýchlejší internet a ušetrite. Získate tak volací program za 0 € (0 Sk) mesačne. Zrušte pevnú linku a získajte od nás lacnejšie a výhodnejšie telefonovanie a internet za oveľa nižšiu cenu.

  • Ušetrite Viac Doma - Tento telefónny program využíva vaše pripojenie do internetu. V porovnaní s bežnou pevnou linkou sa vám znížia náklady na telefonovanie pri zachovaní kvality a komfortu volaní.
  • Ušetrite Všetci - S programom Ušetrite Všetci usporíte, aj keď telefonujete málo! Využite vašu pevnú linku na lacnejšie telefonovanie.

Telefonovanie pre živnostníkov, podnikateľov a menšie firmy

  • Ušetrite Viac Firme - Využite vaše vysokorýchlostné internetové pripojenie súčasne na lacnejšie telefonovanie. Pri zachovaní kvality a komfortu volaní sa vám znížia náklady na telefonovanie.
  • Ušetrite 400, 1200, Dohodou - S programamiUšetrite 400, 1200 alebo Dohodou zaručene usporíte. Využite vašu pevnú linku na lacnejšie telefonovanie.
  • Fax:LINK - Služba fax:LINK je faxová služba, ktorá v sebe spája kombináciou klasických potrieb s modernými výdobytkami dnešnej doby nakoľko poskytuje rovnako jednoduché a pohodlné faxovanie, tak ako je aj odosielanie a prijímanie e-mailov.

Voice over Internet Protocol

Voice over Internet Protocol, tiež nazývané VoIP, IP Telefónia, Internetová telefónia, je prenos komunikácie uskutočňovanej ľudským hlasom cez Internet alebo inú sieť založenú na protokole IP. Protokoly, ktoré sa používajú na prenos hlasových signálov cez IP sieť sa zvyknú označovať ako VoIP protokoly.

Máte záujem o VoIP riešenie?