Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu

Naše ostatné služby

Poskytujeme kompletné portfolio služieb zahrňujúce tvorbu statických webstránok, návrh dizajnu webov a eshopov prípadne kódovanie HTML šablón. Kladieme dôraz na moderný dizajn a zaužívané štandardy. Držíme si zdravý stred medzi originalitou, krásou dizajnu a použiteľnosťou.

Webdizajn


Grafický návrh webu alebo e-shopu podľa požiadaviek klienta.

Postup návrhu prebieha:

  • Od klienta preberieme predstavy a požiadavky na web. V prípade, že klient nemá úplnú predstavu o svojom budúcom webe vôbec to nevadí.
  • Navrhneme základnú štruktúru webu ako wireframes (jednoduché schémy z čiar pre pochopenie štruktúry budúceho webu).
  • Po konzultácii a odsúhlasení štruktúry s klientom začneme navrhovať dizajn (dizajn hlavnej stránky, podstránky a kontaktného formuláru).
  • Klient má potom ďalšie 2 pripomienkovacie kolá pre doladenie dizajnu.
  • Klientovi bude dodaný dizajn vo formáte .PSD (Photoshop) vo vrstvách.

Statický web

Statický web je lacný spôsob prezentovania Vášho biznisu či produktu. Statické stránky sú finančne omnoho menej náročnejšie a vyžadujú si aj menej náročnejšie technické prostriedky k jej fungovaniu ako web na redakčnom systéme.

Statický web je vhodný ak chcete jednoducho podať informácie zákazníkovi prípadne len zanechať svoju vizitku na webe v podobe jednoduchej stránky s profilom firmy, katalógom či kontaktom. K úprave textov na statickej stránke sa vyžadujú znalosti jazyka HTML. Ak ale chcete sami písať a upravovať texty na stránkach použite naše riešenie redakčný systém MODULUS CMS.


Kódovanie HTML šablón

Vytvárame HTML šablóny podľa dodaného grafického návrhu. Naše HTML šablóny sú kvalitne vytvorené a podporujúce štandardy W3C, ich kód je validný. Súčasťou kódovania šablóny je aj odladenie vzhľadu pre všetky prehliadače (aj zastaralé IE6) spolu so solídnym základom pre SEO.